Slide SEKTORIUS NR.1 Sektorius esanti skinijos upelio įtekėjimo pradžioje. Tai pats sekliausias sektorius tvenkinyje. Vyraujantis gylis ~1 metrą. Daugiau vandens augalijos. Lynų ir karosų meka. Bet šios vietos neaplenkia ir karpiai su amūrais. Pavasarį čia susirenka žuvys pasišildyti ir pasimaitinti. 2020 metų gegužės 1 dieną, šiame sektoriuje sugautas 3.4kg. karosas. Sektorius tinkamas gaudyti 1-2 žvejams.

SEKTORIUS NR.2 Nuo šio sektoriaus tvenkinys pradeda gilėti. Vyrauja apie 1.8 metro gelmė. Taip pat gausus vandens augalijos. Kitame krante, suvirtę medžiai, daug slėptuvių žuvims, bet tai komplikuoja didelės žuvies ištraukimą. Sudėtingas, bet įdomus sektorius. Sektorius tinkamas 1-2 žvejams.

SEKTORIUS NR.3
Sektorius, kuriame pagaunama daugiausia lynų. Nors gylis didesnis, apie 2,2 metro ir daug mažiau augalų, bet lynai mėgsta laikytis šioje vietoje. Tai siauriausias sektorius iki kito kranto, apie 60metrų. Bet žvejyba galima į šonus, nes neriboja gretutiniai sektoriai. Sektorius tinkamas 1-2 žvejams.

SEKTORIUS NR.5
Sektorius, kuriame žvejyba vykdoma nuo lieptelio. Aukštesnis skardis iki vandens. Vidutinis gylis ~3.2 metro. Labai didelis sektorius, tinkamas poilsiavimui. Sektorius yra lyg kolidorius, kuris sujungia tvenkinio pradžią ir pabaigą. Šiuo kolidoriumi migruoja visos žuvys. Sektorius tinkamas 1-2 žvejams.
SEKTORIUS NR.6
Sektorius esantis tiesiai prieš pležą. Šis sektorius įrengtas tik 2020 metų rudenį, todėl dar nespėta ištestuoti, bet teikiantis labai didelių vilčių. Gylis apie 3.5 metro. Daug gylių perkritimų. Sektorius tinkamas 1-2 žvejams.
SEKTORIUS NR.7
Turbūt giliausias tvenkinio sektorius, esantis arčiausiai užtvankos. Gylis iki 6 metrų. Visais laikais šiame sektoriuje mėgo laikytis karpiai. Vasarą matyti, kaip šildosi paviršiuje. Sektorius tinkamas 1-2 žvejams.

SEKTORIUS NR.8
Labai perspektyvus sektorius gaudyti karpius. Kitame krante ilgas seklus ruožas nueinantis 50 metrų gilyn į tvenkinį, apaugęs lelijomis. Metimas 80-90 metrų. Gyliai nuo 2 iki 5 metrų. Sektorius tinkamas 1-2 žvejams.

SEKTORIUS NR.0
Sektorius skirtas nemokamą teisę turintiems žvejams. Sektoriuje galima sugauti visų rūšių žuvis.
SEKTORIUS NR.4
Tai gražiausias tvenkinio sektorius, esantis tvenkinio viduryje, tarsi ant įškišulio. Todėl žvejyba galima visiškai į skirtingas tvenkinio puses – rytus, šiaurę ir vakarus. Visiškai neriboja gretutiniai sektoriai. 2020 metais, tai buvo pats žuvingiausias sektorius. Pagauta 10 ir 12 kilogramų laukiniai karpiai. Daugybė karosų ir lynų. Taip pat pavasarį ir rudenį tai vieta, kurioje laikosi lydekos. Labai daug gylių perkritimų. Sektorius tinkamas 2-3 žvejams.

Pasirinkite sektorių Žūklė iš valties Žūklė ant ledo